‘Neem geen deel aan de werken van de duisternis, maar ontmasker ze veeleer, want wat heimelijk door hen gedaan wordt is te schandelijk om zelfs maar te noemen. Maar al deze dingen worden openbaar, daarom zegt Hij ‘ontwaak, u die slaapt… en sta op uit de dood en Christus zal over u lichten.’ (Uit de brief aan de Efeziërs, hoofdstuk 5)
Hierbij namens ons hele team ontzettend veel dank voor elke donatie, zelfs op voorhand! Elke donatie helpt ons als onbetaalde vrijwilligers voor wdw om meer mensen te kunnen helpen met onze positie in de alternatieve media en wordt dan ook na aftrek van de door de betaalprovider ingehouden onkosten voor 100% hieraan besteed.
Onze youtube accounts zijn WEDEROM door youtube geblokkeerd en/of verwijderd. We zijn hiermee niet afhankelijk van derden dus bezoek altijd eerst de site voor alle updates! Verder hierbij de proclamatie dat alle a-social media tot de grond toe mag afbranden om nooit meer terug te keren. Onze video’s zijn altijd hier op de site terug te vinden, zodra herplaatst.
IPHONE BEZITTERS: ZET DIRECT AUTOMATISCHE UPDATES UIT ANDERS BEN JE VANDAAG NOG TELEGRAM KWIJT! DEZE GAAT APPLE OOK VERWIJDEREN NA PARLER EN EMERGENCY SYSTEM!
Beste mensen, ik waardeer jullie werk hoog. De onthullingen die jullie najagen moeten snel aan het licht gebracht. Maar waar ik moeite mee heb is het christelijke sausje dat er steeds bij opgediend wordt. Het christendom heeft tot verschrikkelijke vervolgingen geleid. De bijbel staat vol met oorlogsverhalen, daar heeft nooit iemand het over. De bijbel gebruiken als waarzegboek is net zo arbitrair als een dergelijk gebruik van ieder ander boek, zoals 1984. Ieder van ons mag dat doen, iedereen mag zijn bronnen gebruiken, geloven inzetten, maar de herhaling ervan wekt irritatie. Ik ben vooral voor de vrijheid van gedachtengoed. Is het mogelijk dat jullie je voorkeuren en geloof, dat niet voor niets ‘geloof’ heet, ons niet steeds opdringen? Ik ben echt allergisch voor opdringerige mensen. Wat ik geloof gaat niemand aan, en wat jullie geloven gaat mij niet aan. In het dorp waar ik opgroeide was er die tweespalt: gereformeerden en niet gereformeerden. Als God van iedereen houdt waarom dan niet van de ‘ongelovigen’? Nooit een antwoord op gekregen. PS dit is een privé bericht, niet bedoeld om te plaatsen op openbaar forum.
Beste Maja, zei hebben de zelfde vrijheid van mening als jij, dus laat ze, ze doen wat anderen niet doen, met volle overtuiging en inzet, ik heb er diep respect voor.
God is geen sausje maar de basis van uit Wie wij werken. Zonder God geen weesdeweerstand en geen leven. Van opdringen kan per definitie geen sprake zijn aangezien geloof in de oorspronkelijke betekenis van het woord is gedefinieerd als de zekerheid der dingen die met niet kan zien. Dat u die zekerheid weigert te accepteren, kunt u niet afschuiven als ‘opdringen’ door anderen. Het is uw eigen weerstand tegen de waarheid die u ervaart.
Ik Ben het hier helemaal mee eens.
Daar had ik ook moeite mee maar GOD is niet de God van een geloof. Ik noem het voor de duidelijkheid ‘De Allerhoogste Goedheid’ die in ons mensen zit en boven ALLES en IEDEREEN staat!
53 Een leerzaam gedicht van David voor de koordirigent. Op de wijs van ‘De rietpijp.’
2
Dwaze mensen denken dat God niet bestaat.
Ze doen vreselijk onrechtvaardige dingen.
Zelfs niet één ervan doet wat goed is.
3
God kijkt vanuit de hemel naar alle mensen.
Hij zoekt of er misschien één bij is die verstandig is,
wellicht één die God zoekt.
4
Maar allemaal hebben zij zich van Hem afgekeerd.
Allemaal hebben zij Hem verlaten,
niemand van hen doet goed, nog niet een.
5
Weten zij dan helemaal niets, al die zondaars?
Zij eten mijn volk op alsof het brood is.
Zij piekeren er niet over God aan te roepen.
6
Zij schrikken terwijl er niets te schrikken is.
God strooit de beenderen van uw vijanden uit,
u laat hen beschaamd staan.
God heeft hen al verworpen.
7
Wij zien uit naar de redding van Israël,
die vanuit Jeruzalem zal komen.
Wanneer God zijn volk redding biedt,
zal Jakob jubelen en Israël vol vreugde zijn.