‘Neem geen deel aan de werken van de duisternis, maar ontmasker ze veeleer, want wat heimelijk door hen gedaan wordt is te schandelijk om zelfs maar te noemen. Maar al deze dingen worden openbaar, daarom zegt Hij ‘ontwaak, u die slaapt… en sta op uit de dood en Christus zal over u lichten.’ (Uit de brief aan de Efeziërs, hoofdstuk 5)
Hierbij namens ons hele team ontzettend veel dank voor elke donatie, zelfs op voorhand! Elke donatie helpt ons als onbetaalde vrijwilligers voor wdw om meer mensen te kunnen helpen met onze positie in de alternatieve media en wordt dan ook na aftrek van de door de betaalprovider ingehouden onkosten voor 100% hieraan besteed.
Onze youtube accounts zijn WEDEROM door youtube geblokkeerd en/of verwijderd. We zijn hiermee niet afhankelijk van derden dus bezoek altijd eerst de site voor alle updates! Verder hierbij de proclamatie dat alle a-social media tot de grond toe mag afbranden om nooit meer terug te keren. Onze video’s zijn altijd hier op de site terug te vinden, zodra herplaatst.
IPHONE BEZITTERS: ZET DIRECT AUTOMATISCHE UPDATES UIT ANDERS BEN JE VANDAAG NOG TELEGRAM KWIJT! DEZE GAAT APPLE OOK VERWIJDEREN NA PARLER EN EMERGENCY SYSTEM!
Wim,
Ik hoorde zojuist in je filmpje een vraag over goedkeur van het Janssen Vaccin. Ik plaatste w keer een opmerking dat deze net zo min is goed gekeurd als pfizer met de link. Pagina 9 punt Y
De text is hetzelfde als bij pfizer en ook punt Y
https://www.fda.gov/media/146303/download
2 keer is die opmerking weg gehaald. Vind jij die opmerking ongewenst of doet YouTube dat?
Overigens heb ik ASR gebeld voor mijn overlijdensrisicoverzekering en uitbetaling bij sterfte na vaccinatie omdat je een document moet ondertekenen bij prikken. Zij gaven aan wel uit te betalen. Ik zal hier ook nog een mail over sturen met dezelfde vraag.
Groet,
Jaap Edelenbosch